Advert
Advert

Akat, mucize bitki kekik için Türkiye'yi uyarıyor

Türk Amerikan İş Adamları Derneği (TABA - AmCham) ve L'actone Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Osman Akat, ABD'nin 40 bin galon kekik yağı talebinde bulunduğunu açıkladı. Akat'ın kekik yağı ticareti ile ilgili önemli bir uyarısı var.

Akat, mucize bitki kekik için Türkiye'yi uyarıyor
Akat, mucize bitki kekik için Türkiye'yi uyarıyor OGÜN GAZETESİ
Dünya'nın koronavirüs salgını ile uğraştığı dönemde herkes bağışıklık güçlendirici ve koronavirüse karşı gelebilecek tedbirini almak istiyor.

Kekik yağı, koronavirüsünün DNA zincirini parçalıyor!

Zürih Üniversitesi'nin yaptığı araştırmada, kekik yağının, korona virüsünün DNA zincirini parçalayarak virüsü tamamen yok ettiğini ortaya çıkardı. Uluslararası 46 üniversite ve birçok bilim adamları bu bilgiyi onayladı.

Türk Amerikan İş Adamları Derneği (TABA - AmCham) ve L'actone Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Osman Akat, "Ülkemiz kekik üretiminde dünya lideri, kekik üretiminde gücü elinde tutuyor. ABD'den gelen bu talebi sınırlandırmak gerekiyor. Baştan tedbir almazsak kendimiz için kekik bulamama noktasına gelebiliriz” dedi.
 
ABD, Türkiye'den 40 bin galon (152 bin kilo) kekik yağı istiyor!

Türk Amerikan İş Adamları Derneği (TABA - AmCham) Başkanı Ali Osman Akat, "ABD'nin talebi 152 bin kilo, bu da bir yıllık Türkiye'nin toplam üretimine eş değer gelir. Bir seferde yapılan bu talep, normal taleplere eklendiğinde ve karşılanması durumunda, ülkemiz kekik ve yağı konusunda zor duruma düşer." bilgisini verdi.

Covid ile mücadelede tüm dünyada ilaç ve aşı çalışmaları hızla devam ederken, ABD'nin birden kekik yağına büyük bir talepte bulunması, Amerikan firmalarının kekik yağını COVID – 19 tedavisinde mi kullanacağı sorularını gündeme getirdi. Ayrıca FDA'da, (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) kekik yağının içinde bulunan carvacrol maddesinin virüsleri öldüren aktif hammaddeler içerdiğini belirtti.
 
Türkiye kekik yağı üretiminde Dünya da 1. sırada. Dünya tüketiminin yüzde 60'ı ülkemizde üretiliyor. Amerika ülkemizde, üretilen yağın yüzde 40'ını alırken eylül ayının sonlarında bu oranı yüzde 80'lere çıkardı.

Tüketimi en rahat formulü L'actone Life Carvacrol

Akat, kekik yağının içinde bulunan iyileştirici gücü olan, virüsleri yok eden carvacrol maddesini, Arge çalışmalarımız ile birleştirerek, ülke ekonomimize de katkı sağlayarak, Lactone Life Carvacrol Serisini halkımıza sunuyoruz. Ülkemiz kekiksiz kalmasın.  

Carvacrol'u konsantre Çay, el dezenfektanı, ağız spreyi ve vitamin olarak sunan Lactone'nin ürünlerine internet sitesinden ulaşabilirsiniz.


ali osman akat lactone Carvacrol Life Carvacrol haber oku
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Haftanın yabancı filmi: Spenser Kanunları
Haftanın yabancı filmi: Spenser Kanunları
New York Belediye Başkanı Blasio: “New York, ABD’nin korona virüs merkez üssü”
New York Belediye Başkanı Blasio: “New York, ABD’nin korona virüs merkez üssü”
İtalya'da koronavirüsten ölenlerin sayısı 4032'ye yükseldi
İtalya'da koronavirüsten ölenlerin sayısı 4032'ye yükseldi